️Друзі, вітаємо з Міжнародним Днем волонтера!

Дата: 05.12.2022 08:05

Волонтерський рух – прогресивний напрямок благодійної допомоги, основа діяльності громадських об’єднань, розвитку громадянського суспільства, яка сприяє самореалізації, особистісному росту, допомагає одержувати навички взаємодопомоги та взаємопідтримки та має суспільно корисний характер.

Нині, під час повномасштабного вторгнення рф на територію України волонтери з України та всього світу в черговий раз показали свою відданість, а волонтерська допомога в черговий раз стала неоціненною.

Завдяки Вашій безкорисливій допомозі Збройним Силам України, цивільному населенню ми з кожним днем наближаємось до перемоги! Дякуємо Вам за Вашу відданість, допомогу, гідну і безкорисливу працю!

Також кожен може стати волонтером та підтримати українців на Платформі єДопомога: https://edopomoga.gov.ua/

З Днем ВОЛОНТЕРА!

Слава Україні!