Спортсмени Ярунської громади успішно виступили на чемпіонаті в Луцьку

Дата: 15.12.2022 10:45

Днями в Луцьку відбувся чемпіонат Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» із важкої атлетики серед спортсменів ДЮСШ пам’яті Андрія Хвесика.

У змаганнях взяли участь команди з 8 областей. Житомирщину представляли дві збірні — об’єднана команда Звягельського району та команда м. Бердичів (тренер — Людмила Гвіздон).

Команду Звягельського району сформували кращі важкоатлети з Ємільчиного (директор ДЮСШ — Віктор Романуха, тренер — Тарас Дідус) — Анастасія Садун, Богдан Штиль, Сніжана Ковальчук; Звягеля — Анастасія Болкун, Владислав Заруба (тренер — Катерина Мединцева); Анна Кравець, Микита Огороднічук (тренер — Валерій Постіженко) та Яруня — Діана Романчук, Максим Рудницький, Олександра Стецюк, Крістіна Сєра (тренер — Віктор Рудницький).

Два дні точилася вперта боротьба на помості.

«Наша команда показала хороші результати. Перші місця здобули Анастасія Садун і Сніжана Ковальчук. Треті місця посіли Діана Романчук, Анна Кравець, Богдан Штиль.

Решта наших спортсменів, хоч і не пробилися у призери, але дали залікові очки. Загалом ми набрали 250 балів. Цей високий показник дозволив у підсумку вибороти третє загальнокомандне місце. Були нагороджені командною грамотою й кубком. Ми спромоглися на гарний результат, бо в єдності — наша сила!» — прокоментував підсумки турніру «Звягелю» тренер КДЮСШ Віктор Рудницький.

Високі досягнення не стали б можливими без підтримки спорту з боку органів місцевого самоврядування та меценатів.

«Розвиток важкої атлетики постійно підтримують підприємці-аграрії Ярунської громади. Зокрема, Андрій Мармалюк, це — наш фан, величезне йому спасибі й низький уклін. Також дякуємо голові громади Сергію Романюку, заступниці голови громади Юлії Рай, директору ліцею Марії Горблюк. Велику роботу проводять голова ВФСТ «Колос» Олександр Сташенко та директор КДЮСШ Станіслав Кухарський.

Вітаємо спортсменів, їхніх батьків, уболівальників із успішним виступом і прийдешніми новорічними святами», — додав тренер.