Дата: 30.12.2022 16:35

На дворі зима, йде війна і кожен бореться на своєму фронті – оце наші з вами реалії сьогодення.

Ярунська громада отримала від Товариства Червоного Хреста гуманітарну допомогу для вразливої категорії осіб, таких як: родини загиблих, внутрішньо переміщені особи, інваліди першої групи та інваліди дитинства, які проживають у громаді. У цей вантаж входять ковдри для переселенців, засоби гігієни, продукти харчування. Наразі у Ярунській громаді таку благодійну допомогу отримали 191 осіб.

Продовжуємо працювати, щоб внести дані людей вразливої категорії, які ще не отримали гуманітарної допомоги.

Сподіваємося, що все це покращить умови їх проживання.

Кожен наближає Перемогу нашої України, наших рідних захисників. Кожен на своєму місці, своєю працею, яка є важлива сьогодні.

Щиро вдячні всім, хто боронить нашу країну! Хто не стоїть осторонь і допомагає іншим!