Дорогі українці, друзі !

Дата: 31.12.2022 20:00

Сміливі й незламні, мужні й непохитні! Разом з вами, пліч-о-пліч, у спільних справах, натхненно працюючи на фронті і в тилу, ми пережили надскладний рік.

Можливо, це був не той рік, коли ми отримали все, про що мріяли. Але це рік, який навчив нас цінувати все те, що маємо…

Наша єдність, сила і спільна боротьба проти ворога твердо запевнили в тому, що прийдешній 2023 рік стане роком нашої великої Перемоги, роком миру і довгоочікуваної свободи!

Перш за все, потрібно дякувати, підтримувати та шанувати тих, хто робить все можливе та неможливе, аби цю Перемогу пришвидшити. Докладають надзусиль та вибивають окупантів щодня і просто зараз.

Бажаю мужності та стійкості, вільного духу та перемоги українського народу над російським окупантом!

Добра і затишку у ваші світлі оселі, добробуту й злагоди у ваші прекрасні родини! Віри й надії у ваші палкі серця! Сили, витримки, рішучості всім нам!

З прийдешнім Новим Роком усіх нас! Нехай він буде знаменним для України!

Слава Україні! Героям Слава! Україна понад усе!