Сьогодні, 11 січня, у Ярунській громаді відбулося урочисте відкриття Університету ІІІ віку.

Дата: 11.01.2023 13:20

Протягом навчального року на студентів чекають лекції, різноманітні акції та багато інших цікавих заходів. Обрано факультет: «Основи збереження здоров’я».

Дана соціально-педагогічна послуга дає можливість людям літнього віку йти в ногу з часом, опановувати нові професії та залишатися здоровими як психічно, так і фізично після виходу до пенсії.

Заняття відбуватимуться кожної середи, в приміщенні Ярунської сільської ради. Початок о 09:30. 18 січня відбудеться лекція за участю сімейного лікаря. Запрошуємо усіх бажаючих!

Університет третього віку - це не просто місце отримання нових знань і корисних навичок для продовження здорового довголіття - це середовище спілкування, взаємної підтримки, соціальної адаптації для людей поважного віку в складні часи, які переживає нині вся країна.

Дякуючи ЗСУ, ППО можемо навчатися. Найголовніший фронт для всіх українців один. Єднаємося, розуміємо, як всі залежимо від цього фронту. Перемоги нам усім!