ПРОЄКТ ДЕРЖПРАЦІ "ВИХОДЬ НА СВІТЛО"

Дата: 20.01.2023 08:25

Люди з професійно-технічною освітою найчастіше вимушені не декларувати свою роботу, тобто працювати неофіційно. Із загального відсотку неформально зайнятого населення таких фахівців - 33,8% (станом на 2018 рік).

Проєкт Державної служби України з питань праці "Виходь на світло" спрямований подолати проблему недоброчесних трудових відносин між працедавцями і працівниками.

Чому незадекларована праця – це відсутність прав у взаєминах із роботодавцем, які наслідки вона має для держави, бізнесу та кожної окремої людини дивіться у відео роз'ясненнях проєкту "Виходь на світло".

Незадекларована праця, не захищає ваші трудові та соціальні права!