Щиро вітаємо Євпак Олександру і її вчителя Остапко Тетяну Анатоліївну ( Ярунський ліцей)

Дата: 04.02.2023 14:00

З ДИПЛОМОМ АБСОЛЮТНОГО ПЕРЕМОЖЦЯ в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу малюнків «Кольори нашої Перемоги».

Учасники малювали Перемогу України, якою вони уявляють нашу країну після Перемоги, якою мріють її бачити. Конкурсанти у своїх роботах відображали відомі об’єкти, пам’ятки історії та культури регіону.

Роботи оцінювали за такими критеріями, як змістовність та повнота розкриття теми, рівень майстерності та техніка виконання, композиційне та кольорове рішення, культура оформлення роботи, творчий підхід до виконання малюнка, зокрема, креативність, використання оригінальних технік та нестандартних матеріалів.

Журі оцінило майже 150 конкурсних робіт і визначило переможців у двох вікових групах.

Старша група (12 - 16 років):

Абсолютний переможець: Євпак Олександра, Ярунська ТГ.

1 місце: Баштан Галина, Попільнянська ТГ.

Молодша група (07 - 11 років):

Абсолютний переможець: Скрипченко Дмитро, Любарська ТГ.

1 місце: Поліщук Денис, Бердичівська ТГ.

За рішенням журі представлятимуть Житомирщину на всеукраїнському етапі конкурсу.Фото без описуФото без описуФото без опису