Стало відомо, скільки часу тренуватимуть бійців з «Гвардії наступу»

Дата: 27.02.2023 07:52

«Гвардія наступу» продовжує набір добровольців. Основними завданнями для її бійців є бойова підготовка та підвищення професійного рівня.

Про це розповів міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Він заявив, що бійців з «Гвардії наступу», що зараз формується, тренуватимуть від двох до чотирьох місяців.Одночасно з цим йде процес комплектування нових бригад матеріально-технічними ресурсами.

«Спочатку на навчання та тренування відбуде «кістяк» бригад, тобто діючі військовослужбовці та працівники системи МВС, які вже мають досвід служби, зокрема й бойовий досвід, а згодом до них поступово приєднуватимуться нові бійці – з числа добровольців, відібраних під час рекрутингової кампанії до бригад «Гвардії наступу», що триває», – розповів міністр.

Штурмові завдання бригади виконуватимуть в ході контрнаступу.

«Ми повинні вчасно заправити та відремонтувати техніку. Ми розуміємо, що сам військовий не повинен думати ні про що, окрім як посилити свої навички, про свій професійний рівень і про дії на полі бою, щоб уберегти один одного, щоб виконати бойове завдання. Все інше мають забезпечити люди, які в тому числі сидять в кабінетах», – підкреслив Клименко.

Нагадаємо, через велику активність добровольців «Гвардію наступу» формуватимуть і після 1 квітня.

Також повідомлялося, що «Гвардія наступу» допомогла ЗСУ знищити наглядовий пункт оккупантів на Донбасі.

Раніше повідомлялося, що в Україні формують «Гвардію наступу» для звільнення окупованих територій.

Першими на навчальні полігони відправлять діючих військовослужбовців і працівників МВС, які вже мають певний досвід, в тому числі бойовий.