Дата: 28.02.2023 13:53

Практичний досвід проведення заходів з евакуації населення у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, особливо в умовах ведення воєнних дій, показав, що саме евакуація є найбільш ефективним заходом захисту населення. З огляду на набутий досвід під час проведення евакуації із зон виникнення надзвичайних ситуацій та збройних конфліктів розроблено «Посібник з реалізації заходів евакуації населення, матеріальних і культурних цінностей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій і збройних конфліктів.

У виданні розглянуто низку питань, а саме: організація органів з евакуації, планування та проведення евакуації населення у разі виникнення надзвичайних ситуації; управління та організація взаємодії. Надано практичні рекомендації щодо планування евакуації населення, матеріальних і культурних цінностей, особливостей проведення евакуації у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також варіанти розроблення документів.

Посібник призначений для надання допомоги органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, організаціям, установам та підприємствам у плануванні та проведенні евакуації населення в умовах надзвичайних ситуацій техногенного,
природного та воєнного характеру

Укладачі: М.В. Андрієнко, А.І. Фомін, О.М. Слуцька, А.А. Слюсар, Л.В. Калиненко, Ю. М. Чайковський. Київ: ІДУ НД ЦЗ, 2022.
250 с.

Завантажити "Посібник з реалізації заходів евакуації населення, матеріальних і культурних цінностей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій і збройних конфліктів"