У Нацгвардії розповіли, які завдання виконуватимуть бійці «Гвардії наступу»

Дата: 28.02.2023 09:23

Запис до «Гвардії наступу» триваєБійці бригад «Гвардія наступу» виконуватимуть різноманітні завдання.

Про це в ефірі телеканалу «Київ» заявив пресофіцер бригади «Червона калина» (Нацгвардія) Микола Коваль.

«Коли говориться „штурмові бригади“, то це будуть різноманітні завдання. Ці завдання будуть від вищого командування. Вони можуть бути як по штурму, по зачистці, так і по звільненню територій. Різноманітні будуть завдання, але ми працюємо спільно із ЗСУ і разом з ними ведемо бойові дії на тих же рубежах», — сказав Коваль.

Всі 8 бригад, в тому числі й «Червону калину», оснащуватимуть новітньою технікою і озброєнням.

Микола Коваль також підкреслив, що це не мобілізація, це — добровільний набір вмотивованих людей, які самі приходять і записуються лав ЗСУ.

«Наші штурмові підрозділи створюються не з нуля. Вони формуються на базі вже існуючих військових частин, що воювали та мають великий бойовий досвід», — наголосив пресофіцер.

Штурмові бригади «Гвардії наступу», створені на основі підрозділів Нацгвардії, поліції та ДПСУ, мають стати у стрій вже 1 квітня.

Читайте також, у Нацгвардії розповіли, де і як проходитимуть навчання бійці «Гвардії наступу».

Всього лише за 10 днів від початку оголошення набору понад 20 тисяч добровольців подали заявки до «Гвардії наступу».

Більше інформації — дізнавайтесь у публікації: «Гвардія наступу»: як набиратимуть бійців та яку зарплату й пільги гарантують.