Сьогодні, Ярунській сільський голова - Сергій Романюк , взяв участь у консультаціях комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
Зустріч відбулась на Коростенщині, говорили про відновлення влади на деокупованих територіях та діяльності військово-цивільних адміністрацій.
Після перемоги нам необхідно буде багато працювати над відновленням інфраструктури, будувати нові, сучасні будівлі за новітніми стандартами. Для цього вже зараз необхідно чітко розділити обов’язки та напрацювати механізм взаємодії державного управління та місцевого самоврядування.
Маємо разом працювати над зміцненням та розвитком нашої держави. Від нашої роботи та єдності залежить майбутнє України.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко наголосив: «Впевнений, що пропозиції, які звучали сьогодні на майданчику підкомітету від голів громад та експертів місцевого самоврядування, будуть надзвичайно корисними для формування нових законопроєктів, вдосконалення чинних та впровадження нових правових норм, що регулюватимуть відносини державної та місцевої влади на багато років вперед. Вчергове, запрошую до нових актуальних обговорень на Житомирщині!»