Чергова поїздка на схід завершена

Дата: 28.03.2023 11:49

Під страшенним обстрілом в Слов'янську під вибухами в Дружківці , але з Божою допомогою - вдалося передати авто...

Ми щиро вдячні УСІМ, хто донатив на потужний позашляховик для мінометників 30 бригади під Бахмут! Ми вдячні громаді Храм св. вмч. Димитрія Солунського - ПЦУ і зокрема - Отцю Богдану Тимошенко , за збір та приведення цього автомобіля до мало не ідеального технічного стану!

Та, головне, ми вдячні Богу, що народилися у цей славетний час, коли КОЖНИЙ, хто цього ХОЧЕ, може послужити Богу і своєму спасінню захищаючи Добро і Світло на тому місці де він живе, працює, діє!

Ми приречені здобути нашу Перемогу, здобути її над нашим одвічним ворогом, якого не стане на білому світі, як роси на сонці! Дай, Боже, нам сили її як найскоріше здобути!

Загрузили авто різним корисним і смачним, серед чого – НАТівська маскувальна сітка , розміром 15х18 метрів з опорами для рівного навісу – хто розуміє, той оцінить.

Нехай авто допоможе бити й гнати ворога, а приклад стійкості й незламності сорока святих , підкріпить дух наших славних Захисників і допоможе усім нам перемогти!

Величезна подяка усім, хто долучається до простих добрих справ, які наближають нашу Перемогу!