Плетіння сіток в Токарівському ліцеї

Дата: 18.04.2023 13:46

Христос Воскрес! Світлий вівторок - третій день Великодніх свят. І справді світлий, погода нарешті вирішила нас порадувати й дозволила сонечку вийти на прогулянку по блакитному небу. Можна навіть й самому вийти прогулятися та понасолоджуватися чистими промінчиками. Але не забуваймо, завдяки кому ми маємо таку можливість. Нещодавно до нас звернулися з проханням сплести маскувальні сітки. Лише наша майстриня, Букацька Марія Петрівна, досконало вміла справлятися з цим завданням. Але нас всіх об'єднувало єдине бажання чимскорішої перемоги і це була найбільша мотивація задля того, щоб швиденько перейняти її досвід. Тому, спільними силами всього колективу Токарівського ліцею ми сплели 15 метрів захисних сіток. Завдячуючи умілим ручкам та наполегливостві наших працівників, невдовзі ці сітки поїдуть на схід до наших захисників. Дякуючи нашим мужнім воїнам, ми зустріли свято Христового воскресіння вдома, тому давайте не забувати про підтримку для них. Кожен з нас може зробити свій внесок у нашу спільну перемогу. Всім дякую!

Все буде добре! Все буде Україна!