На вулиці панує 21 століття. Які найперші асоціації виникають у нас в голові?

Дата: 25.04.2023 16:10

Сучасна техніка, гаджети, все в електронному вигляді, правда? Якщо подивитися з хорошої сторони, то однозначно плюсів такого надзвичайного розвитку суспільства можна знайти дуже багато: неприв'язаність до місця, вільне спілкування з людьми в різних куточках світу, швидкі відповіді на свої питання, та й взагалі всі процеси стали в рази швидші. Цей список буде довгим, але саме сьогодні я пропоную звернути увагу на зворотню сторону цієї яскравої обкладинки. Інтернет-залежність, проблеми зі здоров'ям в загальному, які виникають від тривалого використання гаджетами. Люди буквально забувають про елементарне живе "привіт", спілкування, активні ігри. І саме з ціллю в зацікавленості дітей чимось іншим, крім телефону, ми проводимо в нашому ліцей надзвичайно різноманітні заходи. Одним з них став турнір по шашках в Токарівському ліцеї, який провів наш найкращий вчитель фізичного виховання Чижевський Юрій Петрович. Він особисто слідкував за всіма процесами й щиро хвилювався за кожну дитину. Дякуючи йому, діти хоча б на декілька перерв забували за свої гаджети й розвивали логічне мислення. А коли просили поради - він радо допомагав та пояснював. Отже, маємо результати серед учнів 5-11 класів. Хлопці: 3 місце - Старжець Денис, 2 місце - Козачук Артем 1 місце - Осіпчук Рустам. Дівчата: 3 місце - Онопрійчук Ірина, 2 місце - Семенюк Катерина, 1 місце - Бетеньова Тетяна. Щиро вітаємо наших призерів та бажаємо нових звершень. Ніколи нічого не бійтеся та впевнено крокуйте до своєї мети. Так, я розумію, що телефон - це не зло, але тільки в тому випадку, якщо вміти контролювати його вплив на себе. Тому давайте не забувати про те, на скільки різнобарвне та прекрасне життя вирує навколо нас, й воно у нас одне! Насолоджуємося кожною миттю, щоб згодом не пожаліти про те, що вся молодість пройшла "в телефоні". Всім дякую.

P.S. Невеличкий анонс - скоро нас очікує турнір по тенісу...)Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису