8 травня, в Україні та світі відзначають День пам'яті та примирення!

Дата: 08.05.2023 14:05

В цей травневий день по всій Україні висловлюється повага ветеранам війни, шанується пам’ять про загиблих воїнів, жертв воєнних злочинів проти людяності.

Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Сьогодні, як ніколи, ми розуміємо, що мир – найбільше багатство на Землі.

Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони великих людських бід, які тривали роками.

Наш святий обов’язок – донести до нащадків історичну правду про війну та її героїв, їх подвиги, зробити все для того, щоб ніколи не перервався зв’язок поколінь. Подвиг героїв-переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як й наша щира та безмежна вдячність їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи. Схилимо голови перед світлою пам’яттю героїв, які захищали і надалі захищають рідну землю, віддамо глибоку шану кожному, хто боровся і бореться за Вільну та Соборну Україну.

#ДеньПамятіТаПримирення

#Віримо_в_ЗСУ

#ЗСУ

#Віримо_в_Перемогу