Дата: 15.05.2023 12:05

В рамках проєкту наш заклад отримав ігрові групові набори для роботи з дошкільниками.

Висловлюємо щиру подяку організаторам за турботу про наших дітей та співпрацю! Впевнені, що завдяки цьому обладнанню дозвілля наших вихованців стане яскравішим, пізнавальним та веселішим.

Під час занять педагоги Кравчук К.Ф. та Євпак Т. Я. сприятимуть набуттю різних компетентностей дітьми відповідно до вимог державного стандарту дошкільної освіти (Базового компонента дошкільної освіти) та забезпечать педагогічну підтримку батькам.

Разом до Перемоги!