Іще одна страшна, чорна звістка...

Дата: 17.05.2023 12:11

Прокляте обличчя війни знову нагадало про себе важкою втратою. Скорбота, біль, відчуття непоправного горя знову спіткали нашу громаду. Загинув житель села Орепи - Блезниченко Євген Олександрович, 26.08 .1993 року народження , ВЧ А3321.

Від усіх жителів громади дякуємо Євгену Олександровичу та низько вклоняємося перед його патріотизмом,мужністю, звитягою.

Ми у вічному боргу перед його подвигом.

ГЕРОЇ не вмирають, вони залишаються в наших серцях.

Тож, хай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам'яті рідних, друзів, побратимів, односельців, усіх, хто знав Євгена , любив його і шанував!

Вічна пам'ять і слава Українському Воїну, який захищав рідну Україну, свою родину і кожного з нас ! Час поховання буде повідомлено пізніше.Фото без опису