Ярунська сільська рада передала автомобіль Звягельському РТЦК(військомат).

Дата: 23.05.2023 14:35

Сьогодні готувати та відправляти автомобілі для підрозділів Збройних сил України стало обов’язком чи не кожного українця. Органи місцевого самоврядування, волонтери, родичі та знайомі організовують акції збору коштів на автівки для воїнів, які перебувають на передовій. У сучасній війні авто на передовій не менш важливе, ніж зброя.

Щира подяка підприємцям Ярунської ТГ - Юрію Борецькому , Валентині Титяневич, Андрію Мармалюку , Валентині Гальчук , Володимиру Лавренюку , Володимиру Киреєву , Юрію Шевчуку , Степану Мартинюку , Вірі Кірпонос , Святославу Коваленко, Ліпаріту Акопян , Людмилі Бондарчук та іншим , хто минулими разами долучався до збору коштів - за розуміння та підтримку!

Наші воїни – найкраща армія у світі, і вони підтверджують це своїми діями щоденно. Дякуємо за сміливість, войовничість та жертовність!

Ми непереможні, коли разом!

Слава Україні!

Героям Слава!Фото без описуФото без описуФото без опису