Повномасштабна війна, спричинена вторгненням російської армії в Україну, докорінно змінила все наше життя. І незважаючи на всі жахіття, ми демонструємо справжні дива — дива єдності, хоробрості, незламності.

Дата: 08.06.2023 15:35

Наші захисники дивують увесь світ своїм завзяттям та бойовою майстерністю, а ми — гідно віддячуємо їм своєю підтримкою. Кожні кілька хвилин хтось із захисників потребує крові. І саме добровільна та регулярна її пожертва від донорів рятує їх життя.

Сьогодні 8 червня відбувся забір крові у донорів, які своїм прикладом довели, що врятувати чиєсь життя не складно.

Більше 70 жителів Ярунської громади прийшли, щоб допомогти ЗСУ, але лише 52 змогли стати донорами.(за станом здоров'я)Велика пошана та подяка кожному

Доброго всім здоров’я!

Віримо, що кров, яку здали небайдужі українці комусь врятує життя.

Діймо злагоджено, зберігаймо кров гарячою, а розум холодним.

Віримо в Україну, в ЗСУ і в кожного, хто на своєму місці наближає нашу Перемогу!Фото без опису