Найщиріші вітання з професійним святом – Днем фермера!

Дата: 19.06.2023 08:37

Сьогодні ви не лише розвиваєте сільську економіку, але й зміцнюєте обороноздатність та продовольчу безпеку нашої країни у такий нелегкий час.

Дякуємо всім тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі та воєнний час чесно і сумлінно робить свою справу, підтримує сільські території та відстоює аграрний тил.

У ці дні українські фермери борються за врожай, ризикуючи життям, щоб його зібрати та не допустити в країні продовольчої кризи.

Хай рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя ваші плани та задуми під мирним небом на благо розквіту рідної України! Миру усім та міцного здоров’я!

Слава Україні!