Вітаємо з Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2023 12:40

Конституція це - основа нашої державності і демократії, гарант незалежності і соборності нашої держави.

Низький уклін й шана всім, хто сьогодні зі зброєю в руках боронить нашу країну та демократичні цінності, які уособлює в собі Конституція України!

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою громаду, свою країну, адже Україна розпочинається з кожного з нас.

І я вірю, що в ці нелегкі часи, український народ здолає російського агресора та захистить нашу Батьківщину, адже сьогодні, ми як ніколи згуртовані та єдині у прагненні до миру та щасливого життя на рідній землі.

Бажаю всім у ці нелегкі часи здоров’я і витримки, сили і мужності, незламної віри у якнайшвидшу Перемогу!

Слава Україні! Героям Слава!Фото без опису