Продовжуємо гарну практику, переймаємо досвід.

Дата: 12.07.2023 13:22

По відкриттю семінару провели нараду про важливість створення додаткових захисних споруд та стану наявних.

Голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко вручив посмертно державні нагороди рідним Порошинського Романа, Ведрука Григорія, Стецюка Олексія, які поклали своє життя за незалежність рідної землі.

Відвідали церковне служіння в церкві Косми і Даміана, яка є пам’яткою архітектури місцевого значення, приурочене до свята Петра і Павла.

Далі знайомились з роботою бюджетоутворюючих місцевих підприємств, а саме: ТОВ «ВанЛанд», ТОВ «Церсаніт мінералз» та ТОВ «БВК «Баранівський ДОК». Ознайомилися з практикою залучення іноземних інвестицій та практикою співпраці з потенційними на наявними інвесторами.

Ознайомили гостей з роботою Дубрівського ліцею №1 та амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обмінялися досвідом з реалізації та участі у грантових програмах для покращення рівня надання освітніх та медичних послуг.

Ізюминкою для гостей стали туристичні місця громади: Екопарк в с.Радулин та великий кар’єр в с.Дубрівка.

Загалом дійшли висновку, що такі наради стали гарною практикою, адже успішні проєкти легше реалізовуються з досвідом.

Досвід таких семінарів-зустрічей допоможе розбудувати та покращити наші громади та Україну в ціломуФото без описуФото без опису