На Житомирщині збудовано перший рекреаційний пункт у рамках пілотної програми ДП «Ліси України»

Дата: 25.07.2023 13:30

Фото без опису

Новий рекреаційний пункт розташований у сосновому лісі за 20 кілометрів від Житомира, на території Березівської громади. Він має все необхідне для відпочинку на природі: альтанки, столи, лавки, мангал, дитячий майданчик.

Це затишний рекреаційний центр, що розташований вздовж міжнародного шляху та має добре розвинену інфраструктуру, що включає паркувальні місця для автомобілів, а також можливість під’їзду для кемперів.

Рекреаційний пункт приваблює відвідувачів своєю природною красою, чистим повітрям і тишею. Тут можна прогулятися, провести пікнік або довгоочікувану зустріч з друзями, погратися з дітьми на дитячому майданчику та незабутньо провести свій час.

Зона відпочинку відкрита для всіх охочих та є повністю безкоштовною. Водночас лісівники закликають відвідувачів дотримуватися правил поведінки в лісі, не залишати сміття і не палити вогнища в не призначених для цього місцях.

Щоб дістатися до локації, натисніть на посилання: https://goo.gl/maps/7cJL6G9YMLwzb3BAA.

Фото без опису