Продовжуємо хорошу традицію: вітати ювілярів Ярунської громади.

Дата: 02.08.2023 14:35

З 2021 року на території Ярунської сільської громади в рамках програми «ТУРБОТА», ювілярів громади вітають з Днем народження, починаючи з 70 років, а при досягненні 90-років - щорічно. Представники виконавчого комітету вітають ювілярів та передають теплі слова з найкращими побажаннями від кожного мешканця громади, даруючи подарунок.

Дорогі та шановні ювіляри Ярунської територіальної громади! Бажаємо подорожувати країнами щастя,зустрічати світанки натхнення,радіти кожному дню, летіти до успіху,кохати усім серцем, долати будь-які труднощі,завжди знаходити своє місце під сонцем у цьому житті в нашій МИРНІЙ державі!