Сьогодні відбувся випуск студентів факультету "Основи збереження здоров'я".

Дата: 02.08.2023 14:48

Багато людей поважного віку вважають, що після виходу до пенсії їхнє життя втрачає всі барви. Проте це не так. Університет третього віку Ярунської громади це довів. Вік не є перешкодою.

Сьогодні відбувся випуск студентів факультету "Основи збереження здоров'я".

Продемонстрували безмежність людського таланту ЖІНОЧИЙ ВОКАЛЬНИЙ КОЛЕКТИВ БК с.Ярунь.

Чич Раїса Аркадіївна та Франчук Зоряна озвучили власні вірші.

Саме для цікавого дозвілля був створений даний Університет третього віку. Щоб наші Квіточки не вважали, що життя після пенсії закінчується. Щоб розуміли, що можуть вносити і свій вклад у розвиток громади. Можуть удосконалювати власні вміння, яких у них безліч. У людей пенсійного віку може відкриватися друге дихання, адже вчитись ніколи не пізно, головне – виділяти час для себе.

Випускники від душі дякували тим, хто допомагає їм руйнувати шаблони і жити повним життям.

Дякуємо Шевелюк Валентині Адамівні, яка протягом всього навчального процесу була головним куратором, ректором та підтримкою для наших студентів.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису