Пам’ять про мужність повинна існувати.

Дата: 26.09.2023 10:18

В Ярунській громаді, с.Гірки в Храмі Апостола і Євангелиста Іоанна Богослова (ПЦУ) відкрили меморіальну дошку, депутату Звягельської районної ради, громадському діячу і політику, патріоту своєї країни – Віктору Гончаруку.

Віктор Гончарук – це наш Герой, це незламний приклад мужності, відваги та сили. Ця втрата надзвичайно болюча для нашого суспільства. Адже він робив все можливе для розвитку свого рідного краю.

З перших днів повномасштабного вторгнення Віктор Васильович став на захист рідної землі і назавжди залишився вірним військовій присязі.

Сьогодні ми відкриваємо меморіальну дошку Захиснику України та всі разом вшановуємо його пам'ять.

Життя та діяльність Героя служать прикладом для нас усіх. Він віддав усе заради своєї країни, а його ім'я назавжди залишиться в наших серцях і пам'яті.

Вічна пам’ять та шана Захиснику України.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису