#ТиЯк?: Створи свою карту психологічного здоров’я

Дата: 09.10.2023 14:50

Карта психологічного здоров’я допомагає зосередитися на розвитку та покращенні когнітивної поведінки людини. Такий метод візуалізації дозволяє краще сконцентруватися на плані саморозвитку та осмислити власні емоції, переконання і реакції на події навколо, а також сприяє розумінню власного ставлення до себе та інших.

Власну карту психологічного здоров’я можна створити, використовуючи різні засоби, такі як: малювання у блокноті, вирізки з журналів або ж у комп’ютерних та мобільних застосунках. Вона може складатися з багатьох компонентів, які охоплюють різні аспекти вашого життя.