Запрошуємо долучитися до Національного тижня читання — 2023

Дата: 10.12.2023 15:13

Державна установа «Український інститут книги» (далі — Інститут) повідомляє, що згідно зі Стратегією розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія» та операційним планом її реалізації на 2023–2025 роки», затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 березня 2023 р. № 190-р, та відповідно до Плану роботи Інституту на 2023 рік проводить з 04 грудня 2023 року до 10 грудня 2023 року Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію «Національний тиждень читання» (далі — Акція), мета якої — консолідувати українське суспільство навколо читання життєвої стратегії.

Цьогоріч гасло Акції — «Бути своїми», що означає зв’язок між поколіннями. Ми переконані, ви поділяєте думку, що промоція читання є важливим чинником розвитку людського потенціалу і для дорослих, і для дітей, адже читання — основа життя самобутньої освіченої нації, гарна ідея для дозвілля, необхідність на шляху професійного зростання і соціальної адаптації, збереження ментального здоров’я тощо.Будьмо своїми! Читаймо разом!Фото без опису