З Різдвом Христовим!

Дата: 24.12.2023 18:26

Настає Святий вечір - початок найсвітлішого свята року - Різдва Христового. З глибокої давнини це свято є особливо шанованим людьми. Сторіччями ми чекаємо, щоб у нічному небі засяяла яскрава Різдвяна зірка, котра символізує віру людей у добро та диво.

На жаль, не всі родини цього вечора зможуть зібратися за одним святковим столом і зустріти прийдешнє свято. На жаль, наші мужні Захисники будуть зустрічати Святий вечір не вдома, а на лінії вогню.

Тож у ці дні і повсякчас ми всі маємо молитися за Україну, просити Божого Благословення та опіки Божої Матері для наших Воїнів, які протистоять ворогу.

Нехай всі, хто чекає найрідніших з фронту, обов’язково дочекаються! Нехай ті, хто повертається додому, будуть в безпеці! Нехай якнайшвидше настане такий довгоочікуваний мир і спокій у нашій державі! Нехай світло неодмінно переможе навіть найтемнішу темряву!

Пам’ятаймо про наших Героїв, які загинули за незалежність та територіальну цілісність України.

З Різдвом Христовим! Слава Україні!Привітання зі Святим Вечором 2023 - Moonzori