З глибоким сумом та скорботою повідомляємо про трагічну звістку...

Дата: 27.12.2023 11:39

24 грудня 2023 року у районі н. п. Новобахмутівське, Покровського району Донецької області під час виконання бойових завдань, загинув житель Ярунської громади,с.Орепи, навідник кулеметного відділення, зенітно ракетно-артилерійського взводу, роти вогневої підтримки, солдат військової частини А7314  Ковпака Олександр Володимирович , 14.04.1990 року народження.

Олександр Володимирович , віддав своє життя у боротьбі за свободу та незалежність України. Він відважно і героїчно захищав кожного з нас і до кінця залишився вірним військовій присязі.

Олександр Ковпака , назавжди залишиться в наших серцях як великий патріот і відданий син України. Щирі співчуття рідним та близьким, сил та терпіння подолати цей надзвичайно тяжкий час, разом з вами відчуваємо глибокий біль втрати.

Вічна шана та слава Герою України!

Дату та час поховання , буде повідомлено пізніше...Фото без опису