Центр соціальних служб  оголошує набір сімей - кандидатів у патронатні вихователі!!!

Дата: 31.01.2024 16:19

Якщо Ви сім’я, яка має позитивний досвід виховання власних дітей, проживаєте на території Ярунської територіальної громади, та небайдужі до долі дітей, які залишилися без батьківського піклування – звертайтеся за інформацією щодо тимчасової підтримки дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, на платній основі.

За детальною інформацією звертайтеся за адресою/телефоном: м. Звягель, вул. Шевченка, 16, каб.80 тел.(067)152 24 25.

ПІДТРИМАЙТЕ ДИТИНУ, ЯКА ТИМЧАСОВО З РІЗНИХ ПРИЧИН НЕ МОЖЕ ПРОЖИВАТИ У РІДНІЙ СІМ’Ї!