МКІП пропонує використовувати єдину айдентику до 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Дата: 29.02.2024 10:50

Міністерство культури та інформаційної політики України у співпраці з Харківською академією дизайну і мистецтв й Держмистецтв розробили айдентику до 210-річчя від дня народження видатного українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка.

Запрошуємо всіх охочих використовувати пакет візуальних матеріалів, який розміщений за посиланням.

Автори — студенти Харківської академії дизайну і мистецтв (ХДАДМ): Ротченкова Анна Андріївна, Тимошенко Аліна Андріївна, Капустіна Анастасія Василівна, Клименко Софія Михайлівна.

Керівник: Лесняк Володимир Іванович — дизайнер-графік, професор Харківської державної академії дизайну та мистецтв, член-кореспондент Національної академії мистецтв України, член національної Спілки художників України і Спілки дизайнерів України.

Нагадаємо, 23 лютого Уряд затвердив план заходів з підготовки та відзначення на державному рівні 210-річчя від дня народження видатного українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка.