До відома жителів громади, 29 березня прийнято Рішення Виконавчого комітету "Про проведення санітарної очистки благоустрою громади".

Дата: 05.04.2024 14:29

Тому, закликаємо мешканців долучитись до проведення прибирання своїх присадибних ділянок та навколишньої території.

До 20 квітня очистити дорогу від будівельних матеріалів, дров та іншого складування. Здійснити вирізку захаращень, які знаходяться на присадибній ділянці та тих ділянках, де утримуються земельні ділянки.

Також повідомляємо, що порушення правил благоустрою територій тягнуть за собою накладення штрафу, а саме від 340 до 1360 грн. На суб'єктів підприємницької діяльності: від 850 до 1700 грн.

Дякуємо за розуміння!Фото без опису