Знову тяжка та непоправна втрата Ярунської громади!

Дата: 12.04.2024 10:29

Фото без описуВіддав своє життя за Україну ще один її син - житель Ярунської територіальної громади (Орепівський старостинський округ), Пацер Сергій Іванович , 1996 року народження.

Наш захисник загинув від рук окупанта при виконанні бойових завдань - 11 квітня 2024 року , на Донеччині - віддано та мужньо захищаючи рідну землю.Своє життя він віддав з кожного з нас. За те, щоб не ступив ворожий чобіт на землю нашу, щоб була Україна, щоб народжувалися молоді сім’ї і щасливі діти.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі!

Вічний спокій душі та слава Захиснику, який віддав життя за незалежність України!

Шановна громадо! Не забуваймо, завдяки кому ми сьогодні живемо. Гідно проведімо в останню путь загиблого земляка - Захисника України!

Про дату та час зустрічі Героя для організації живого коридору та поховання повідомимо пізніше.