Дата: від до Скинути

Дорогі жителі Ярунської громади від щирої душі та з великою радістю вітаю Вас зі Святим Вечором та Різдвом Христовим!

У Різдвяний Святвечір бажаю усім відкрити серця, і насолодитися присутністю рідних і близьких людей. Нехай яскрава зірка надії і любові горить над вашим домом. А в душі завжди знайдеться місце для прощення. Затишку вам, добра і Божого Благословення.

07:00 07.01.2022

Мали за честь бути запрошеними в "Моє Улюблене Манго". Цікаві конкурси, танці, вітання Діда Мороза, Снігуроньки, смачна піца та солодкі подарунки.

Якщо дійсно щиро прагнеш подарувати радість іншому, то все неодмінно вдасться. Сьогодні, завдяки Савчук Світлані Іванівні, вдалось додати трішки більше хороших емоцій діткам нашої Ярунської громади.

20:45 05.01.2022

Інформація для підприємців щодо застосування РРО

Інформуємо суб’єктів підприємницької діяльності Ярунської територіальної громади, що з 01.01.2022 набрали чинності положення абзацу четвертого пункту 61 підрозділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України згідно з якими фізичні особи - підприємці, що перебувають на спрощеній системи оподаткування, а саме – платники єдиного податку ІІ - IV груп, зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – ПРРО) для здійсненні розрахункових операцій.

17:35 05.01.2022

Шановні жителі Ярунської територіальної громади!

Від щирого серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим!  Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування дива й казки, душевного тепла и надії.

16:15 01.01.2022