Сеанс «Гарячої лінії» за участю начальника відділу із соціальної роботи

12 травня 2021 року з 10.00 до 12.00 Центр соціальних служб з нагоди Дня матері, Міжнародного дня сім’ї проводить сеанс «Гарячої лінії» за участю начальника відділу із соціальної роботи Центру соціальних служб Анни Опанасюк, головного спеціаліста служби у справах дітей Новоград-Волинської районної державної адміністрації з метою профілактики насильства в сім’ях та жорстокого поводження з дітьми, дитячої бездоглядності, пропагування сімейних форм виховання.

09:18 07.05.2021

Сергій Романюк: «Вшануймо пам'ять спочилих молитвою та живими квітами»

У Світлий Великодній тиждень звертаюсь до Вас, жителів Ярунської територіальної громади, розраховуючи на Вашу мудрість, розуміння та християнську відповідальність. Приєднуюсь до численних звернень старост, представників духовенства та закликаю відмовитись від штучних квітів і вінків на кладовищі.

14:39 06.05.2021

Міністерство соціальної політики України розпочинає інформаційну кампанію

Для переважної більшості людей домашнє насильство – це традиційно вкорінена норма, установлена поколіннями. Постраждалі від домашнього насильства (переважно жінки) не можуть належним чином виконувати свої батьківські обов’язки, внаслідок чого зростає рівень соціального сирітства.

14:31 04.05.2021

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Сьогодні відбулась товариська зустріч між командами ФК "Звягель 2" - ФК "Ярунь ТГ ". Рахунок та гра ,зігрівають душу та дають сподівання ,що команда "Ярунь ТГ" ,не буде статистом ,у першості Житомирської області з футболу :  перемога ,над титулованим суперником , 4 : 3 - так тримати ... "Разом до перемоги"!

15:05 01.05.2021

Ось такий звіт отримав від Алли Олексіївни, старости Жолобненського округу

Хто паски пече, а ми сміття вивозимо, яке дісталось у спадок.  Коритища - кладовище 6 прицепів , крім ще спаленого.  У Жолобному вчора вивезли рештки, бо вже  раз вивозили,  у Будищах повивозили  трохи раніше.  Пісок учора на кладовища позавозили. Можна святкувати.  Зі святом Вас!!!

14:32 01.05.2021