Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Міністерство цифрової трансформації України повідомляє про оприлюднення на своєму офіційному вебсайті проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”.

Проект акта розроблено на виконання підпункту 6 пункту 1 Указу Президента України № 647/2019 “Про деякі заходи із забезпечення надання якісних публічних послуг”, яким передбачено Кабінету Міністрів України забезпечити врегулювання питання плати за надання адміністративних послуг (адміністративного збору) шляхом запровадження єдиних засад визначення розмірів адміністративною збору за надання адміністративних послуг, порядку його сплати та використання.

Метою прийняття акта є врегулювання питання плати за надання адміністративних послуг (адміністративного збору) шляхом запровадження єдиних засад визначення розмірів адміністративною збору за надання адміністративних послуг.

Зауваження та пропозиції до проекту акта просимо надсилати протягом одного місяця з дня його оприлюднення на адресу: Міністерство цифрової трансформації України, вул. Ділова, 24, м. Київ, 03150, а також на адресу електронної пошти: hello@thedigital.gov.ua.

Файли що додаються:

1. Проєкт постанови

2. Пояснювальна записка 

3. Зміни

4. Порівняльна таблиця

5. Аналіз регуляторного впливу