Ярунська громада
Житомирська область, Звягельський район

Про встановлення на квартирний облік громадян  згідно поданих заяв.

 

Герб

 

 

У К Р А Ї Н А

Ярунська сільська рада

Новоград-Волинського району Житомирської області

Виконавчий комітет

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  28  січня  2022 року                                                                                    № 8

Про встановлення на квартирний облік

громадян  згідно поданих заяв.

 

         Розглянувши заяву Нечипорук Валентини Іванівни про встановлення на квартирний облік онуку Прокопчук Надію Володимирівну, 2004 року народження, як дитину, позбавлену батьківського піклування, заяву  Прокопчука Олександра Володимировича,2000 р.н. про встановлення на квартирний облік, як дитину,позбавлену батьківського піклування,  заяву Шкадь Володимира Володимировича про встановлення на квартирний облік, як особу, яка прибула з тимчасово окупованої території,  акти обстеження умов проживання, інші необхідні документи,  керуючись  ст. 34 Житлового Кодексу України, п.п.2 п.а) ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житловим кодексом України та Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470, положенням про квартирний облік, затвердженим  виконкомом  Ярунської сільської ради  28  липня 2016 року,  виконавчий комітет міської ради

В И Р I Ш И В :

1. Взяти Прокопчука Олександра Володимировича, 01.11.2000 р.н  на облік осіб, які потребують поліпшення  житлових умов та включити її  до списку громадян,   які користуються правом  позачергового одержання жилих приміщень, черга № 26.

2. Взяти Прокопчук Надію Володимирівну, 25.05.2004 р.н  на облік осіб, які потребують поліпшення  житлових умов та включити її  до списку громадян,   які користуються правом  позачергового одержання жилих приміщень, черга № 27.

3. Відмовити Шкадь Володимиру Володимировичу на встановлення на квартирний облік у зв’язку з тим, що він не перебував на службі у збройних силах України, та відсутній акт про власне житло, яке зруйновано або стало непридатним для проживання внаслідок збройної агресії Російської Федерації. 

 

Сільський голова             /підпис існує/                               Сергій РОМАНЮК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь