Дата: від до Скинути

Вітаємо з Днем народження депутата Житомирської обласної ради Олександра Ющенка!

Шановний Олександр Миколайович! З нагоди такого чудового свята прийміть  найщиріші вітання та побажання здійснення всіх планів та задумів! Бажаю, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу в нелегкому повсякденному житті, а професійний досвід буде надійним поводирем у складних справах в ім’я процвітання та розвитку громад Житомирської області. Впевнені, що людська шана є і буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!

13:45 12.07.2021

Земельна реформа. У разі потреби – звертатися до найближчого центру безоплатної правової допомоги або за телефоном 0 800 213 103.

Передача державних земель у власність громад — процес важливий та історичний. Територіальні громади зможуть забезпечити кращий контроль та управління землями, а надходження до місцевих бюджетів покращать добробут містечок і сіл.

13:36 12.07.2021

Відкриття поліцейської станції в Ярунській громаді

Сорок третій в області та другий на Звягельщині поліцейський офіс відкрився у с. Яруні. У приміщенні колишньої амбулаторії обладнані кабінети для роботи дільничного та ювенального офіцерів поліції.

23:35 09.07.2021

Стратегічні перспективи розвитку українського села обговорюємо сьогодні з народними депутатами України у Новоград-Волинському районі, – Віталій Бунечко

Сьогодні, 07 липня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко бере участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики у Новоград-Волинському районі.

15:16 07.07.2021

Віталій Бунечко взяв участь у виїзному засіданні Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики на Коростенщині

06 липня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко перебував з робочою поїздкою у Коростенському районі – відвідав Горщиківську, Білокоровицьку та Олевську територіальні громади.

15:04 07.07.2021

Велике будівництво

09:56 07.07.2021

Велике будівництво на Житомирщині: спільними зусиллями ми не лише добудуємо все, що заплановано, а й сформуємо амбітний план подальшого розвитку області, — Віталій Бунечко

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко обговорив із Міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим реалізацією у Житомирській області програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» під час його робочої поїздки до регіону спільно з народними депутатами України 03 липня.

15:12 05.07.2021

Звання "Мати-героїня" отримали дві жительки Ярунської громади

Жителькам Ярунської громади Указом Президента України Карплюк Ользі та Камінській Олесі  за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх розвитку присвоєно почесні звання «Мати-героїня».

13:20 03.07.2021

Гендерна рівність

Гендерна рівність – це рівні права і можливості для жінок та чоловіків у суспільстві, рівні умови для реалізації прав людини, участі в національному, політичному, економічному, соціальному та культурному розвитку, отриманні рівних винагород за результатами праці.

09:00 02.07.2021