Дата: від до Скинути

#Мінцифри: Новий день — нові можливості для українських стартапів. Беріть участь у відборі на конференцію Slush 2023 у Фінляндії

Це міжнародний форум стартапів і високотехнологічних компаній.  Тут ви зможете представити свою бізнес-ідею, знайти інвестора, запартнеритися чи дізнатися про тенденції розвитку ІТ-галузі.

10:25 05.10.2023

Сором залишається найбільшою перешкодою на шляху молоді до фахівців з ментального здоров’я.

З ним також межує страх відкритися рідним. Це один з висновків глобального соціологічного дослідження, яке цього року провели на замовлення Третього саміту перших леді та джентльменів.

10:10 05.10.2023

Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення, так і наших захисників

Сьогодні 04.10.2023р. громада попрощалася з жителем с. Коритище , воїном - захисником, сержантом Артуром Литвинчуком (07.03.1989 р.н.) який героїчно загинув 23 червня 2023 р. у боротьбі проти рашистських окупантів , виявивши стійкість і мужність, залишаючись вірним військовій присязі та українському народові.

16:15 04.10.2023

Патронатна сім’я і як стати патронатним вихователем

Вперше в українському законодавстві було закріплено таку сімейну форму влаштування дітей, як патронатна сім’я у 2016 році.  У нашій країні був ухвалений Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми».

13:08 29.09.2023

Житомирська ОВА закликає жителів області дотримуватися встановлених радою оборони обмежень

Житомирська обласна військова адміністрація нагадує, що на території області продовжує діяти рішення ради оборони «Про забезпечення заходів здійснення правового режиму воєнного стану», введене в дію розпорядженням голови ради оборони Житомирської області від 30.06.2022 №56.

10:00 29.09.2023