Дата: від до Скинути

Велике будівництво на Житомирщині: стартували роботи з влаштування останнього шару дорожнього покриття на мосту через річку Случ у селі Чижівка

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області. Роботи з капітального ремонту мосту через річку Случ, що на км 92+351 а/д Р-49 Васьковичі – Шепетівка, реалізовуються у рамках програми Президента  України «Велике будівництво».

14:21 05.08.2021

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей виконавчого органу  Ярунської сільської ради

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей виконавчого органу Ярунської сільської ради

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про запобігання корупції»,  Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169, розпорядження сільського голови від 27 липня 2021 року № 68 к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної  посади начальника Служби у справах дітей» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей виконавчого комітету Ярунської сільської ради.

10:00 05.08.2021

Олександр Кубраков: Дороги «Великого будівництва» ніколи не будуть платними

Дороги, які будують в Україні у рамках державно-приватного партнерства, не передбачають стягування плати за проїзд. Водночас держава веде діалог з інвесторами щодо розвитку доріг на умовах концесії, заявив Міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

08:53 29.07.2021

Дотація за бджолосім'ї

Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018  року №107 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 517 затверджено  «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції». Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60000 гривень одному отримувачу. Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають за місцезнаходженням пасіки до виконавчого органу відповідної сільської, селищної, міської ради (далі - органи місцевого самоврядування) до 1 жовтня поточного року такі документи:

16:34 27.07.2021