Пам’ять про мужність повинна існувати.

В Ярунській громаді, с.Гірки в Храмі Апостола і Євангелиста Іоанна Богослова (ПЦУ) відкрили меморіальну дошку, депутату Звягельської районної ради, громадському діячу і політику, патріоту своєї країни – Віктору Гончаруку.

10:18 26.09.2023

Корисна інформація для платників податків

Податкова інформує: Щодо формування та видачі фіскальних касових чеків покупцям при торгівлі в мережі Інтернет Головне управління ДПС у Житомирській області, у зв’язку з надходженням численних звернень від суб’єктів господарювання та з метою практичного застосування бізнесом, з питань проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, надає приклади алгоритму дій продавців у частині виконання обов’язку щодо формування та видачі фіскальних касових чеків покупцям при торгівлі в мережі Інтернет. Незалежно від способу доставки та за умови повної попередньої оплати покупцем за реквізитами поточного рахунку продавця застосування РРО/ПРРО для нього є необов’язковим. У всіх інших випадках слід враховувати, що якщо: Доставка товару здійснюється сторонньою кур’єрською службою, а оплата товару готівкою або за допомогою електронного платіжного засобу (ЕПЗ): Товар «А» замовляється на сайті інтернет-магазину продавця, інтернет-магазин передає товар «А» кур’єрській службі за попереднім повідомленням покупця, далі виключно кур’єрська служба передає товар «А» покупцю, проводить розрахунок та надає фіскальний касовий чек РРО/ПРРО, після цього кур’єрська служба перераховує вартість оплаченого товару зі свого рахунку на рахунок продавця. Доставка товару здійснюється кур’єром продавця з оплатою готівкою: Товар «А» замовляється на сайті інтернет-магазину продавця, інтернет-магазин передає товар «А» кур’єру, далі покупець товару оплачує готівкою товар кур’єру, кур’єр передає товар «А» покупцю та проводить розрахунок і надає фіскальний касовий чек РРО/ПРРО, після цього кур’єр вносить готівку в касу продавця. Доставка товару здійснюється кур’єром продавця з оплатою на сайті інтернет- магазину за реквізитами електронного платіжного засобу (ЕПЗ): Товар «А» замовляється на сайті інтернет-магазину продавця та оплачується за реквізитами ЕПЗ, далі інтернет-магазин проводить розрахунок та передає фіскальний касовий чек РРО/ПРРО разом з товаром «А» кур’єру, а кур’єр надає фіскальний касовий чек РРО/ПРРО та товар «А» покупцю.

16:39 25.09.2023