Дата: від до Скинути

Учнями Гірківської гімназії пофарбовано міст на проїжджій частині.  Із таких, на перший погляд, невеликих справ складається велика любов до рідної української землі.

Учнями Гірківської гімназії пофарбовано міст на проїжджій частині. Із таких, на перший погляд, невеликих справ складається велика любов до рідної української землі.

14:46 26.05.2023

Сьогодні завдяки керівнику ПП "БІСКВІТО-МІЛК" Савчук Світлані Іванівні, отримали продуктові набори для 121 підопічних Ярунської територіальної громади, які обслуговуються соціальними працівниками.

Війна в Україні суттєво вплинула на життя літніх людей, викликала багато негативних емоцій: сум, страх, розчарування, страждання від самотності. В цей непростий час їм дуже потрібна увага та допомога.

19:45 25.05.2023

Проведення Університету третього віку

Слухачі Університету третього віку прослухали лекцію про відзначення в Україні - Дня Героїв та свята Вознесіння Господнє. Традиції та святкування в регіонах України.

16:40 24.05.2023

Ярунська сільська рада передала автомобіль Звягельському РТЦК(військомат).

Сьогодні готувати та відправляти автомобілі для підрозділів Збройних сил України стало обов’язком чи не кожного українця. Органи місцевого самоврядування, волонтери, родичі та знайомі організовують акції збору коштів на автівки для воїнів, які перебувають на передовій. У сучасній війні авто на передовій не менш важливе, ніж зброя.

14:35 23.05.2023

З 2021 року на території Ярунської сільської громади в рамках програми «ТУРБОТА», ювілярів громади вітають з Днем народження, починаючи з 70 років, а при досягненні 90-років - щорічно. Представники виконавчого комітету вітають ювілярів та передають теплі слова з найкращими побажаннями від кожного мешканця громади, даруючи подарунок.

12:30 18.05.2023

17 травня, в рамках Програми обміну досвідом для голів громад Житомирської області «Трансформація освітньої мережі Куликівської громади: виклики і перспективи», організованої Асоціацією міст України, з ознайомчим візитом в Куликівській громаді , Черн

На зустрічі в селищній раді голови громад Житомирської області, запрошені колеги з Чернігівщини - Городнянський міський голова Андрій Богдан, Корюківській міський голова Ратан Ахмедов, Новгород-Сіверський міський голова Людмила Ткаченко, виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України Микола Силенко, інші гості ознайомилися з досвідом трансформації освітньої мережі громади, з життям громади у період бойових дій на Чернігівщині, дізналися про роботу усіх галузей, установ і підприємств, формування бюджету, співпрацю з міжнародними донорами, співробітництво з іншими країнами, розвиток туризму, волонтерство, підтримку ЗСУ та багато іншого.

12:17 18.05.2023

З Днем вишиванки!

18 травня в Україні відзначають День вишиванки. Цей день об’єднує навколо себе всіх українців та покликане зберегти наші традиції, які ми передаємо з покоління в покоління.

08:16 18.05.2023