Виїзд мобільної бригати

Сьогодні було здійснено виїзд мобільної бригади соціально- психологічної допомоги до родини, де є особи, що постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

17:04 11.04.2023

Атестація педагогічних працівників відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту і туризму Ярунської сільської ради

Атестація педагогічних працівників - це система заходів,спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. Це стимулювання цілеспрямованого , безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.

11:31 07.04.2023

Чемпіонат області з важкої атлетики

В місті Бердичів, 30-31 березня, відбувся чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та 17 років, під керівництвом тренера Віктора Рудницького. Юнаки та дівчата Ярунської громади зайняли загально-командне ІІ місце.

11:49 05.04.2023

Весняний MriyDiy Project Camp для дітей та молоді від 10 до 16 років

Після 24 лютого 2022 року ми всі не тільки щодня мріємо про перемогу і наближаємо її своїми діями – кожен на своєму фронті, а й думаємо про те, як після будемо відновлювати та відбудовувати нашу країну, і головне - готуємо до цього наших дітей, створюючи умови для формування у них відповідних навичок та компетентностей.

11:43 05.04.2023

Другий дрон DJI Mavic 3 - придбано

77-ма окрема аеромобільна бригада (77 ОАеМБр, в/ч А4355) , 1-й аеромобільний батальйон - висловлюють слова подяки всім, хто долучився до допомоги у придбанні дрона для виконання бойових завдань на нулі. "Пташка" була доставлена хлопцям і вже налаштовується і готується до польоту .

14:01 04.04.2023

Для військових, які отримали поранення запустили онлайн-платформу

В Україні запустили онлайн-платформу «Правовий навігатор», який створено командою правозахисного центру принцип “Принцип”, щоб поранений військовий знав про свої права та можливості, не загубився в документах і розумів, що на нього чекає на кожному етапі системи, яка зараз існує. Наприклад, навіщо потрібна довідка про обставини травми і як скласти рапорт про її отримання.

16:08 29.03.2023