У Ярунській громаді працює чат-бот

Це зручний спосіб комунікації з органами місцевого самоврядування. За допомогою чат-боту у Viber та Telegram жителі нашої громади можуть отримати консультації стосовно діяльності місцевої ради та ЦНАПу.

14:07 19.03.2023

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ, ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН, а також ВЛАСНИКІВ ПАСІК!!!

З метою недопущення випадків отруєння бджіл під час обробки сільськогосподарських культур, сільгоспвиробники зобов`язані вживати заходи щодо дотримання у повній мірі вимог статей 30, 37-40 Закону України „Про бджільництво” (зі змінами) від 22 лютого 2000 року № 1492-ІІІ (далі - Закон).

11:30 19.03.2023

Зустрічайте громад-учасниць програми  Цифрова трансформація

Зустрічайте громад-учасниць програми Цифрова трансформація

Цифрова трансформація — серед пріоритетів українських громад. Неабияким доказом стала кількість заявок, поданих на програму «Громада 4.0» — 291. Така активність свідчить про бажання громад диджиталізуватися навіть у складні часи повномасштабної війни.

11:15 15.03.2023

Бізнес без бар’єрів: створюймо разом рівні можливості для всіх українців

Хочете вести бізнес із повагою до людини, працевлаштувати без бар’єрів, одним словом – розвивати безбар’єрність, але не знаєте з чого почати? Існує кілька важливих кроків, які варто врахувати на самому початку.

15:18 13.03.2023