Дата: від до Скинути

ВИМОГИ ЩОДО ОХОРОНИ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ТА УМОВ ВИКОНАННЯ РОБІТ В МЕЖАХ ОХОРОННИХ ЗОН ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ

Правилами охорони електричних мереж (Правилами), затвердженими Постановою Кабінету міністрів України від 27 грудня2022р. № 1455, з метою забезпечення збереження електричних мереж, створення належних умов їх експлуатації та запобігання нещасним випадкам від впливу електричного струму встановлені вимоги щодо охорони об’єктів та обмеження щодо використання земельних ділянок в охоронних зонах повітряних ліній електропередачі.

08:01 29.03.2023

СПАЛЮВАННЯ СУХОСТОЮ: У ЧОМУ НЕБЕЗПЕКА?!

Із приходом весни і тепла господарі активно починають прибирати свої обійстя. Нерідко виникає питання: куди подіти опале листя, суху рослинність та гілля? На жаль, більшість людей вирішують питання традиційним методом – спалюванням. Хоча, знають,  які наслідки це може понести за собою.

13:56 28.03.2023