Житомирська область, Новоград-Волинський район

Увага! Тополиний пух!

З  приходом перших, по-справжньому теплих днів тополиний пух з'являється на вулицях наших міст і сіл. Вони заповнюються теплим «снігом», а жителі  чхають, витираючи очі, що сльозяться, лають тополі як можуть.

15:52 10.06.2022

Державна служба України з питань праці запускає нову інформаційну кампанію «Україна працює!»

З метою розширення консультаційної підтримки працівників та роботодавців у важкий період воєнних дій, які зможуть ефективніше працювати задля підтримки армії та наближення нашої перемоги, Держпраці за підтримки Проєкту Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» запускає нову інформаційну кампанію «Україна працює!».

10:44 10.06.2022

Держпраці розширює пілотний проєкт: тепер консультаційний супровід зможуть отримати не лише релоковані, а й інші роботодавці

З початку бойових дій на території України Держпраці докорінно змінила підходи до реалізації своїх повноважень. Головним вектором діяльності визначено консультування та надання допомоги в організації процесу виробництва з метою збереження та зміцнення економіки України.

15:10 09.06.2022

Чи потрібно змінювати місце реєстрації при перейменуванні вулиць

Упродовж останнього часу у багатьох містах України були змінені назви вулиць, провулків, проїздів. За підтримки громадськості вулиці, названі іменами діячів сусідньої держави-агресора, отримують нові назви, в тому числі і імена Героїв України, а міські, сільські і селищні ради відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» приймають рішення про перейменування.

12:51 07.06.2022

Запуск кампанії «Україна працює!»

З метою реалізації окремого доручення Голови Державної служби України з питань праці, за даним посиланням  інформуємо про запуск кампанії «Україна працює!».

16:18 06.06.2022

З днем журналіста

Професія журналіста особлива для всього нашого суспільства. Адже свобода слова, вільна преса, достовірна інформація – це невід’ємні атрибути відкритого демократичного життя. Вони мають велику цінність для кожної людини, яка хоче жити своїм розумом, самостійно приймати рішення і нести за них відповідальність.

07:35 06.06.2022