Проєкт "Брама" направлений на протидію російській пропаганді

У зв’язку із тим, що 1 вересня 2023 року Президент України презентував для українських школярів, їхніх батьків і педагогів інноваційний освітній цифровий проект «Мрія», виникла необхідність проведення ребрендінгу нашого вже існуючого прєкту.

09:43 07.03.2024

Технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж: періодичність, вартість та роботи, які включає послуга

Обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж є критично важливим для безпеки людей. Стан системи має контролюватися професіоналами, інакше стрімко зростає ризик аварій. Тому, наприкінці вересня 2023 рокуМіністерство енергетики України затвердило «Порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирних будинків».

11:47 06.03.2024

Навчання за короткотривалою програмою «Соціально-психологічний супровід ветеранів війни та демобілізованих громадян»

Запрошуємо до співпраці у рамках проєкту з навчання за короткотривалою програмою «Соціально-психологічний супровід ветеранів війни та демобілізованих громадян»! З метою розбудови в Україні системи соціального супроводу ветеранів та їх сімей в умовах воєнного і післявоєнного часу, сприяння кар’єрному зросту й можливості працевлаштування ветеранів та членів їх сімей у сфері соціальної роботи Міжнародне агентство професійних кваліфікацій розпочало програму короткотривалого кваліфікаційного курсу за напрямом соціальнопсихологічного супроводу ветеранів війни та їх сімей.

14:55 05.03.2024

На Житомирщині триває реалізація  проекту «Разом рятуємо життя»

На Житомирщині триває реалізація  проекту «Разом рятуємо життя», мета якого - охопити вакцинацією проти кору дітей старше 6 років, які внаслідок зміни місця проживання, тимчасового виїзду за кордон чи інших обставин пропустили планові щеплення від кору.

12:03 29.02.2024