Дата: від до Скинути

Отруєння чадним газом: як  уникнутинебезпеки пояснюють у Житомирській філії «ГАЗМЕРЕЖІ»

Отруєння чадним газом: як уникнутинебезпеки пояснюють у Житомирській філії «ГАЗМЕРЕЖІ»

За даними Житомирського обласного центру екстреної медичної допомоги упродовж 2023 року до центру надійшло 109 викликів із підозрою на отруєння чадним газом. Внаслідок виїздів до лікувальних закладів було госпіталізовано 48 осіб, серед них 17 дітей.

12:33 12.02.2024

У Верховній Раді на засіданні 6 лютого ухвалили в цілому проєкт закону №9627, що спрощує процедуру зміни цільового призначення землі із сільськогосподарської на промислову.

14:06 09.02.2024