Податкова інформує: Декларування доходів громадян у 2024 році

З початку 2024 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року. Платник податків може обрати зручний для себе спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація):

10:35 16.02.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність: Робоча група провела аналіз 21-ої публічної закупівлі суб’єктами господарювання

Робочою групою «Прозорість та підзвітність», утвореною при Житомирській обласній військовій адміністрації, на черговому засіданні розглянуті публічні закупівлі, вартістю більше 5 млн грн, оголошені замовниками у Житомирській області.

11:23 13.02.2024

«Локальна культура»: посилюймо культурну привабливість регіонів. Подавайте заявки до 29 лютого

Український культурний фонд продовжує приймати заявки на ЛОТ «Локальна культура» в межах грантової програми «Культура. Регіони». Кінцевий термін подачі – 29 лютого 2024 року.

12:38 12.02.2024